Hande Ataizi iki müjdeyi birden verdi

Hande Ataizi iki müjdeyi birden verdi
Oyuncu kimliğinin yanı sıra şarkıcılığa da soyunan Hande Ataizi albüm çıkartmak için hazırlıklara başladı. Ataizi ikinci kez anne olmak istediğini de açıkladı.

Son güncelleme: 30 Temmuz 2016 17:40
Bodrum tatilinin ardından eşi ve oğlu Leon’la birlikte Londra’ya giden Hande Ataizi İstanbul’a dönüş yaptı. Önceki gün sık sık gittiği Nişantaşı’nda görüntülenen güzel oyuncu arkadaş grubuyla birlikte koyu bir sohbet halindeyken objektiflere böyle takıldı.

Oyunculuğunun yanı sıra şarkıcılığa da el atacağı öğrenilen Hande Ataizi, çıkartacağı albüm için şarkı seçimi yaptığını söyledi. Anne olmanın çok güzel bir duygu olduğunu da belirten Hande Ataizi, ‘2. kez anne olmak istiyorum. İçimden kız çocuk geçiyor, hayırlısı bakalım” diyerek yakın zamanda 2. kez çocuk sahibi olmak istediğinin müjdesini verdi. Yeni sezonda ekranlarda olmak istediğinin de altını çizen Ataizi, “Gelen senaryoları okuyorum şuan. Güzel bir projeyle bu sezon ekranlarda olmak istiyorum’ dedi.

Sayfalar

Sosyal Ağ

seslisohbetli

seslisohbetli iNTERNET TEKNOLOJİLERİ Always Seslisohbet Paneli Beta Sürümü İle Aktif Hale Getirdi. Siz Değerli Müşterilermize Hayırlı OLsun

Yukarı Git