En iyi Sesli Site Seslilale.com

En iyi Sesli Site Seslilale.com

Bu yoğun dönemde ve rağbetin Çok oldugu Günlerde İlk sayfa rekabetleri oldukça yüksek sesli siteler, olsun sesli chat site,si olsun bu kelimede Yaklaşık olarak 10.000 bin üzerinde konu ve paylaşim bunulmakda.

Bizler bunca çalışmanın arasında 1,nciği Hedeflerken Bazılarıda üzerek söylüyorum Yavas yavaş gerilemekde. Popülerliği hizla Düşmekde olan siteler. sürekli spam almakda. Yazdıkları yazı içerisinde küfür argo ve vb şeylerin çok olması sebebiyle Google amca Spam’a katıyor. hiç farkında olmadan ilk sayfada 1nci olcam diyerek.

Aşirı yükeleme yapan Site sahipleri Yüksekden Yere çakılma Gibi Düşüyor.

En iyi sesli siteler,
Adında Günümüzde oldukça baya site var arkadaşlar.

her önüne gelen 25 ve 50 tl gibi domainle ve 20 tl Panel parası verip site kurdurabiliyor.

En iyi sesli kameralı Chat, merkezi haline gelmek içinde Günlerce aylarca Büyük çapalarla uğraşıyor. hatda yıllarca sürende var.

Siz siz olun site açma veya kurdurma hevesine kapılmayın zaten esli ve sesli siteler’in devri kapanmakda üzere neden’mi ? hemen bunuda atlayım kısaca sizlere arkadaşlar.

Sizlerde bilirsinizki En iyi Sesli chat siteleri, ve odaları ilk zamanlar büyük bir önem taşirdi. ve bununla birlikde Sesli sohbet heycani vardı bu heycan En başta gelmek üzere Yetki alımı Görev yani şapkam olsun derdin de herkes. tabi ozman görevler ücretli ve Yüksek görev verilmiyordu.

Şimdi İse ücretsiz Yüksek görev veriliyor ama alıcak kişiler olmuyor ??

Gürüntülü sohbet dünyasi sona eriyor diyebilirim nerdeyse. artık herkes sanaldan kopmanın yollarını arıyor.

Biz seslinerde Ailesi olarak kendi çapımızda ve dostlarımızla birlikde Sohbet ve maksat eğlence adına buradayız halen. Eniyiseslichat, adresi Seslinerde.com Bizleri tercih etdiğiniz için Teşekkürler

Sayfalar

Sosyal Ağ

seslisohbetli

seslisohbetli iNTERNET TEKNOLOJİLERİ Always Seslisohbet Paneli Beta Sürümü İle Aktif Hale Getirdi. Siz Değerli Müşterilermize Hayırlı OLsun

Yukarı Git